100 karácsonyi csomagot osztottunk szét

Karácsony előtt gyümölcsökből és édességekből készített csomagot vittünk rászorulóknak. 25 család 100 személy. Volt, akik karanténba vannak, így a kerítésre tudtuk felakasztani az ajándékot. Örömmel fogadtak mindenhol. Köszönettel tartozunk: Csomagolásban. Marika és Mariann Plusz csokoládét adott Noémi. Gyerekjátékokat Ilona és lánya Pénzbeli támogatást nyújtott a csomagok beszerzéséhez: G. Erzsi Budapest, Zs.Tibor Ceglédbercel, G. Noémi Hernád, G. Anikó Izsák, Sz. Balassagyarmat József, Taksony P. Eszter, Sznè T Edit Budapest. Örkénybôl Etelka, Marcsi és Anita. Reméljük egyre több emberhez tudunk eljutni és Veletek együtt segíteni. Köszönet és hála. A fizetsègünk több mint 3 órás körút tele mosolyog, jókedvû arcokkal és örömteli szemekkel. Ez megfizethetetlen. Ahogy az egyik adakozó mondta: “Át Úr áldásával” 

Author: Gaba

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.